Privatumo politika

 

Bendra informacija apie mūsų svetainės privatumo politika

PimPim.lt gerbia savo lankytojų ir pirkėjų privatumą, todėl mes,  garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Svarbu, jei jums aktuali ši informacija prieš darydami užsakymą susipažinkite su šiomis taisyklėmis, kadangi pateikdami užsakymą, jus su jomis sutinkate.

PimPim.lt turi teisę, be atskiro pranešimo šias taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu atlikdami užsakymą ar pirkimą jūs turite su jomis susipažinti. Naudodamiesi PimPim.lt teikiamomis paslaugomis, atlikdami pirkimus ar užsakymus, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinęs su taisyklėmis ir su jomis sutinkate. 

Duomenų apsauga

PimPim.lt elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. PimPim visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Naudojame pačią pažangiausią elektroninės prekybos platformą, taip pat mūsų svetainėje yra įdiegti SSL sertifikatai, taip pat, kitos apsaugos priemonės, tiek nuo įsibrovimų į elektroninę parduotuvę, tiek, nuo duomenų patekimo tretiesiems asmenims.

 

 

Mūsų svetainėje renkama informacija ir jos panaudojimas

Visi mūsų klientai yra labai svarbūs mums ! Mums reikalinga tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, mums yra būtina, kad galėtume pagaminti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti jūsų nurodytu adresu. Taip pat iškilus klausimams, kad galėtume greitai su jumis susisiekti. O jei atsirastų nenumatytų pakeitimų jūsų užsakyme, kad galėtume jums tai pranešti.

PimPim.lt nesudarinėja jokių klientų sąrašų, duomenų bazių ir neperduoda jų tretiesiems asmenims arba nenaudoja savo reikmėms nenumatytoms PimPim privatumo politikos taisyklėse.  Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Mes ją panaudosime susisiekimui su jumis, prekių pristatymui jums. Informavimui apie užsakymo pakitimus ar statusą.

Mes nedalyjame Jūsų asmeninės informacijos su įmonėmis ar trečiaisiais asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus.  Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.” Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.